.

.

Gdstime 200 компјутери/многу Црна 2 Pin DC Brushless Фан 24V 7cm 70x70x25mm PC Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење 70mm

Gdstime 200 компјутери/многу Црна 2 Pin DC Brushless Фан 24V 7cm 70x70x25mm PC Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот

Оценка на посетителот:

DEN 15984.00
Залиха
Достапно за нарачка


Gdstime 2 Pin 24 V DC 7cm 70x70x25mm Вентилаторот за Ладење
Параметри :
Dimesions : 70mm x 70mm x 25мм
Конектор : XH2.54-2 P
Номинална Volt : 24 V DC
Имајќи Тип : Ракав
Номинална Струја : 0.15 Amp ±10%
Номинална Брзина : 3200 ВРТЕЖИ во минута ±10%
Проток на воздух : 50.3 CFM
Ниво на бучава : 30±10%велика британија
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 18 CM
Тежина : 58g/еез
Пакување се Вклучени : 200 компјутери
Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.
Фото Детали :
pc кулер за ладење вентилатор 70mm 24v
pc кулер за ладење вентилатор 70mm 24v
pc кулер за ладење вентилатор 70mm 24v
pc кулер за ладење вентилатор 70mm 24v
pc кулер за ладење вентилатор 70mm 24v
pc кулер за ладење вентилатор 70mm 24v
pc кулер за ладење вентилатор 70mm 24v
pc кулер за ладење вентилатор 70mm 24v

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
EW7025S24V2P-200E
Бучава:
30dBA
Бренд Име:
gdstime
Имајќи:
Масло Имајќи
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
моќност:
1.8 W
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Големина:
70X70X25MM
Димензии:
70mmx70mmx25mm
Номинална Напон:
24v DC
имајќи тип:
Поаѓајќи Од Ракав
конектор:
XH2.54-2P
Cerfiticate:
RoHS,CE
номинална брзина:
3200rpm±10%
is_customized:
yes
Живот:
35000 часа
Тежина:
58g/pcs

Купувачи како што избираат