.

.

EDUBA мода дете патики чевли мека дното бебе деца слатка чевли момчиња девојчиња патики платно момче девојка Шарени

EDUBA мода дете патики чевли мека дното бебе деца слатка чевли момчиња девојчиња патики платно момче девојка

Оценка на посетителот:

DEN 1291.20
Залиха
Достапно за нарачка

Внимание : 1.Љубезно ве молиме да се напомене дека НИ ГОЛЕМИНА на чевли етикета беше погрешно испечатени за некои модели, големината е неточна. Ве молиме игнорира НИ Големина на чевли јазик етикета. Ние испрати чевли според Eur/Chines Големина.
Ние не сме одговорни за било спор за НАС големина defference помеѓу чевли и нашата големина на табелата.
2.Тие се сите вистински предмети во сликата, но поради светлина снимање и прикажување на проблеми, можеби бојата на моделот на модел имаат малку поинаква од реални предмети, се надевам, ќе може да се разбере, ви благодариме.
3.Сите чевли ќе биде shiped без пакување кутија, ние ќе pack нив многу добро со меур кеси !!!
ИСПОРАКА : 1. Ние брод вашата нарачка од Aliexpress Стандард за Испорака/E-пакет/SF-пакет/Кина Пост Воздух Mail/J-НЕТО. Тоа обично трае околу 7-15 дена да пристигне во дестинација земји. Некои оддалечени области и земји треба за 25-45 дена. 2. Парцели обично се испраќаат надвор во рок од 1 работен ден по вашата исплата е завршен. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 3. Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк : www.17track.net/en/ ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации. Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12, 12.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
26M,10T,23M,33M,9T,27M,4T,6T,8T,28M,11T,12T,13T,7T,34M,5T,25M,24M,31M,29M,32M,30M,22M,3T,35M
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Чипка-Up
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Бренд Име:
BEEDPAN
Горниот Материјал:
Платно
боја:
роуз,зелена,светло сина,drak сина,зелена,сива,бела

Купувачи како што избираат