.

.

Топла Продажба Симпатична Розова Жените Проширените Компресија Чорапи Пети Еластична Stovepipe Нозе Спиење Нозе Притисок Горат Масти Нозе Чорапи

Топла Продажба Симпатична Розова Жените Проширените Компресија Чорапи Пети Еластична Stovepipe Нозе Спиење

Оценка на посетителот:

DEN 369.00 -20 %
DEN 460.80
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
HYM HLJ FDH
Објектот Должина:
60 cm
Број На Модел На:
NH158508

Купувачи како што избираат