.

.

ПВЦ Животинско Волкот Маски за Деца Возрасни Маскарада Партија Маски, Костими Волци Топката Божиќ, Нова Година

ПВЦ Животинско Волкот Маски за Деца Возрасни Маскарада Партија Маски, Костими Волци Топката Божиќ, Нова Година

Оценка на посетителот:

DEN 1675.20
Залиха
Достапно за нарачка


Функција
100% Сосема Нов и Висок квалитет
Материјал : Пластика
Големина : 24*22cm ( Една големина одговара на повеќето тинејџери за возрасни )
Боја : Како Што Е Прикажано
Повод :
Возрасни лица, додадете мистика;Роденден, подобрување на атмосферата;ноќта на Вештерките, ноќта на Вештерките реквизити;
Костимот партија, пријатели, хаос активности, самостојно време MV, тресење тоа полека, барови, дискотеки и сл.
Едноставна опрема, но може да ти се посебни!
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : само што обезбеди следење на информации во Кина. НЕ обезбеди следење на информации за земјата на дестинација Шпедиција Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Карактеристики на предлогот

Тип:
Партија Маски
Маска Материјал:
ПВЦ
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Партија
Покрива Област:
Горната Половина Лице
Број На Модел На:
партија маска
Тип:
Волкот Маска За Ноќта На Вештерките
BM:
CHOM72-10
предмети:
Волкот Маска за Лице Декорација

Купувачи како што избираат