.

.

316L Гроздобер Хируршки Челик Усна Студ Завртка Прстен Пирсинг Студ Тело Накит 50pc Anillos Обрачот база на Големо Бесплатен Превозот

316L Гроздобер Хируршки Челик Усна Студ Завртка Прстен Пирсинг Студ Тело Накит 50pc Anillos Обрачот база на

Оценка на посетителот:

DEN 648.96
Залиха
Достапно за нарачка


Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ти се исто така добредојдени да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира.)
- Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Пошта" "ЕМС" "DHL" "FEDEX" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
Azapias
Производ Карактеристики:
316L Гроздобер Хируршки Челик
Број На Модел На:
Усна Студ Завртка Прстен
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
сребро позлатен
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
кристално стакло дијаметар:
2.0 mm
Пол:
жени/девојки
база:
станот база
ноктот:
без ноктот
расклопување:
Yes
Накит Тип:
Усна Студ Завртка Прстен

Купувачи како што избираат