.

.

Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Алигатор Топ-се справи со Кеси Жените Кожни Чанти Торба Женски Чанти за Жени

Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Алигатор Топ-се справи со Кеси Жените Кожни Чанти Торба Женски Чанти за

Оценка на посетителот:

DEN 1289.00 -50 %
DEN 2577.12
Залиха
Достапно за нарачка

Параметри
Род Жени Боја Како на сликата покажува Материјал СТП Кожа Големина : 28*20*13cm Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=1pc кеси Забелешка Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално. Ве молиме овозможи големина 3-4cm грешка со рачни мерења.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Bokinslon
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
алигатор
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Satchels
Стил:
Мото & Biker
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
HCX51
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Купувачи како што избираат