.

.

TUKE Патникот Страна Електричен Прозорец Стакло Прекинувачот за Заклучување Копче За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta MK5 MK6 Passat B6 3C Sharan Tiguan CC 1KD 959 855

TUKE Патникот Страна Електричен Прозорец Стакло Прекинувачот за Заклучување Копче За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta

Оценка на посетителот:

DEN 272.00 -32 %
DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка


Важно Известување ! ! !
Купените производи се добиени од физички производи преовладуваат
Патникот Страна Електричен Прозорец Стакло Прекинувачот за Заклучување Копче За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta MK5 MK6 Passat B6 3 C Sharan Tiguan CC 1 KD 959 855 се Вклопуваат во Автомобил За "ФОЛКСВАГЕН" CC За "ФОЛКСВАГЕН" Amarok За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan За "ФОЛКСВАГЕН" Touran За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Плус За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 MK6 За Seat Ibiza За Седиште Леон За Seat Altea За Седиште Толедо За Seat Alhambra Дел Број
1 KD 959 855 1 F0 959 855 7 L6 959 855 Б 1 F0 959 855 REH 1 KD959855 1 F0959855 7 L6 959 855 B 7 L6959855 Б 1 F0959855 REH Пакет се Вклучени
1 x Патникот Страна Електричен Прозорец Стакло Прекинувачот за Заклучување Копче ( 1 KD 959 855 )
Производ Слика
Производ Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1. Ние и ветуваме да испраќа производот во рок од 24 ЧАСА , со најбрз начин да се реши вашиот проблем 2. Сите од нашите пакети се избрани за воздушен транспорт.(Освен некои земји и APO / FPO) 3. По плаќање ве Молиме потврдете го на примачот име, телефонски број, адреса,Ако треба да се промени ве молиме контактирајте со нас веднаш 4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака 7. Купувачот е одговорен за даночни и ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ 8. Време На Испорака Враќа 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот во половина 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број 3. Добивме оригиналниот производ пакување сите компоненти и додатоци,Ние ќе рефундирање на вашите целиот износ Повратни информации Почитувани купувачи, одлична услуга и производи се нашиот врвен приоритет, позитивни повратни информации е еден вид на поддршка за нас 1. И јас, исто така треба вашата поддршка, ве молиме да ни даде позитивни ПОВРАТНИ информации , ние сме многу благодарни на вашиот позитивен фидбек 2. Ако не сте многу задоволни со производот, ве молиме да не веднаш ни даде спротивно на повратни информации,ве Молиме контактирајте со нас, ние го реши вашиот проблем

Карактеристики на предлогот

Материјал Тип:
ABS Пластика
Фолксваген Модел:
Passat
Објектот Висина:
2.1cm
Име На Модел:
1KD 959 855
Објектот Дијаметар:
3.1cm
Објектот Должина:
4.5cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Passat-Година:
2006,2007,2010,2008,2011,2009
Година:
2006.2007.2008.2009.2010.2011
Објектот Ширина:
3.2cm
Објектот Тежина:
0.01kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Бренд Име:
TUKE
Специјални Функции:
Патникот Прозорец Страна Стакло Прекинувачот За Заклучување Копче
за автомобил:
ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 MK6 CC Amarok Sharan Tiguan
Се вклопуваат во автомобил:
ФОЛКСВАГЕН Passat B6 3C Touran Touareg Голф Плус Seat Alhambra
Дел Број:
Jetta MK5 MK6 Седиште Леон Seat Altea Seat Ibiza Седиште Толедо
Другиот Дел Број:
1KD 959 855 1F0 959 855 1F0959855 7L6 959 855 Б 1F0 959 855 REH 1KD959
Производот употреба:
Патникот Страна Електричен Прозорец Регулаторот Префрлате

Купувачи како што избираат