.

.

100Pcs 4MM 5MM Водоотпорен MTB Велосипед Велосипед Shift Кочница Кабел Крајот Капи Црна Пластика

100Pcs 4MM 5MM Водоотпорен MTB Велосипед Велосипед Shift Кочница Кабел Крајот Капи Црна Пластика

Оценка на посетителот:

DEN 319.00 -5 %
DEN 336.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
4mm кочница кабел капи
Погоден за кочница кабел на велосипеди и адаптирани возила
[цел] се користи во двата краја на пренос на линија цевка, за да се спречи пренос на линија во челични цевки во процесот на пренос поради силните тензии и скрши го приклучокот, ќе влијаат на нормалната брзина на промена на функција
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Пакет Се Вклучени :
100pcs x Велосипед кочница кабел капи(100±2 парчиња)

Карактеристики на предлогот

боја:
4mm, 5mm
Големина:
4MM 5MM
Бренд Име:
Недела осум
Систем За Сопирање:
Капи Црна Пластика
Компоненти:
Капи Црна Пластика

Купувачи како што избираат