.

.

Новиот серво Волан Рек Волан Опрема За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011 53601SWAA01 53601-SWA-A01 53601SWAA03 53601SXSA01

Новиот серво Волан Рек Волан Опрема За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011 53601SWAA01 53601-SWA-A01 53601SWAA03

Оценка на посетителот:

DEN 8081.00 -9 %
DEN 8880.00
Залиха
Достапно за нарачка


Новиот серво Волан Рек Волан Опрема За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011 53601 SWAA01 53601-SWA-A01 53601 SWAA03 53601 SXSA01
ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТОТ
СЕРВО ВОЛАН БАГАЖНИК
ДЕЛ БРОЈ
53601 SWAA01
53601-SWA-A01
53601 SWAA03
53601 SXSA01
ПРИМЕНА :
За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА КАЖАМ ЈО U :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
А : 1.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.
2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.
П5 : Како да контактирате со нас?
А : 1.Испраќање на нас ur истрага на нашиот е-маил.
2.Не контактирате директно преку Alitalk (cn1510762213)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Должина:
127
Земја/Регион на Производство:
Копното,Кина
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
15
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Другиот Дел Број:
53601SWAA01 53601-SWA-A01 53601SWAA03 53601SXSA01
Осветленост Дел Број:
53601SWAA01 53601-SWA-A01 53601SWAA03 53601SXSA01
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Ширина:
15
Производителот Дел Број:
S-HOD-34
Примена:
За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011
боја:
Сребро.
Дел Број:
53601SWAA01 53601-SWA-A01 53601SWAA03 53601SXSA01
Име:
Серво Волан Багажник

Купувачи како што избираат