.

.

10pcs/влакно 1full Зелена Druzy Плоча Парче Ѓердан Монистра, Фацетирани DIY Камења, Камен Конектор, Монистра Pendant 15.5 инчен Full Влакно

10pcs/влакно 1full Зелена Druzy Плоча Парче Ѓердан Монистра, Фацетирани DIY Камења, Камен Конектор, Монистра

Оценка на посетителот:

DEN 676.00 -8 %
DEN 734.40
Залиха
Достапно за нарачка


Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие. Сите слики биле направени во дневна светлина.
Опис :
Материјал : Ахат
Шарм Облик : Пад форма
Квалитетот Одделение : АА
Големина : 30*40 mm на секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакно
Количина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фиксна
Пакување :
Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer. Најголемиот дел товар ќе биде ставен во тетрапак.
Превозот :
1. Сите iterms ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
2. За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail до вас : во точка(а)
3. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ.
Плаќање :
ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union, Paypal, VISA.. Враќање & Размена На Полицијата :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, како што објектот има проблеми со квалитетот или оштетени во транзит и така натаму., може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор. За НАС :
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа во било дена.

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Cingesto
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CE23007
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
30*40
Функција:
Моден
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
30*40mm

Купувачи како што избираат