.

.

40L со Висок капацитет ТАД Тактички пакет Кампување Кеси Водоотпорен Маскирна пакет Војската Отворено спорт, Пешачење Патување Ранци

40L со Висок капацитет ТАД Тактички пакет Кампување Кеси Водоотпорен Маскирна пакет Војската Отворено спорт,

Оценка на посетителот:

DEN 2232.00
Залиха
Достапно за нарачка


40 L со Висок капацитет ТАД Тактички пакет Кампување Кеси Водоотпорен Маскирна пакет Војската Отворено спорт, Пешачење Патување Ранци

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
30 - 40L
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
D5Column
Материјал:
Најлон
Функција:
Molle
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
LMQ-1EQE
Големина:
48X31X18cm

Купувачи како што избираат