.

.

Голем 3d мурали,Германија Замоци Мостови Замокот Градови позадини,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба тапети за ѕидови 3 d

Голем 3d мурали,Германија Замоци Мостови Замокот Градови позадини,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Голем 3d мурали,Германија Замоци Мостови Замокот Градови позадини,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба тапети за ѕидови 3 d

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Материјал:
Други
Стил:
Земја
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
g
Шема:
Yes

Купувачи како што избираат