.

.

3D mural de papel parede,Виолетова романтични цвеќе mural,ресторан дневна соба студија троседот ТВ ѕидот во спалната соба 3d пурпурна позадина

3D mural de papel parede,Виолетова романтични цвеќе mural,ресторан дневна соба студија троседот ТВ ѕидот во

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


3 D mural de papel parede,Виолетова романтични цвеќе mural,ресторан дневна соба студија троседот ТВ ѕидот во спалната соба 3d пурпурна позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
W12212277
Шема:
Yes

Купувачи како што избираат