.

.

Најдобри Дијагностички Алатка MB ЅВЕЗДА C5 SD ПОВРЗЕТЕ најновиот софтвер 2018.03 нови 320gb hdd во СП-19 toughbook лаптоп 4g подготвен е да употребува

Најдобри Дијагностички Алатка MB ЅВЕЗДА C5 SD ПОВРЗЕТЕ најновиот софтвер 2018.03 нови 320gb hdd во СП-19 toughbook

Оценка на посетителот:

DEN 34524.48
Залиха
Достапно за нарачка


Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
За царинската проблеми и Данок :
1,ве Молиме консултирајте се со вашиот земји сопствени политики пред да нарачате и кажете ни кој е вашиот барањата на фактурата.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е на адресата. Нова MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза поддржуваат безжичен дијагноза; 2.
Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина.Тоа не вклучува меѓународни увозни давачки. ве молиме не ја вметнете батеријата за c5, тоа ќе биде придвижуван кога сте поврзани на автомобил MB SD C5 Пакет Листа 1.Во спротивно ние сите ќе изјават 45% од единечната цена(околу$100-$300)за да се спаси данок.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
Ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот.И тогаш може да не го потпише превозот сметка. Поддршка Автомобили По 2000 Година 4. 1pc x 8 PIN Кабел 6.Песната Не ќе им се даде на клиентите по стоката била испратена.Ве молиме да биде добро забележи.Ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање превозот цена во рок од 10 дена.
Ако сте од Бразил,мора да се обезбеди CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ)за нас.
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака.Така што можете да го избегнете да плаќаат висок данок.
Гаранција : Една година
Пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот DHL
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.Се надевам дека ќе може да се разбере.Значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен
со политика и да ни кажете што е најдобро. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување . 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 3.Ве молиме conract нас брзо. Поддржани Мулти-Јазик : Македонски/Бугарски/Дански/Грчки/Шпански/Француски/Италијански/Корејски/Полски/Romanuan/Српско-Хрватски/ Турски/Чешки/Германски/Крај/Hyngarian/Јапонски/Холандски/Португалски/Руски/Шведски/Кинески 3. Конектор усвојување на Воена брз swap технологија, тоа може да го поддржи 10.Секој производ е тестиран пред да го испратите до вашата makesure тоа што работат во добри услови!
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Бидејќи стариот MB ЅВЕЗДА C4 главниот одбор немаат UDS чип, па старите MB ЅВЕЗДА C4 може да не ги поддржуваат; 3.
Ако имате било објект проблем,само нас контакт брзо,ние ќе се потрудиме да го реши во рок од 24 часа. 1pc x C5 Мултиплексер (новиот C5 случај) 2. 1pc x Lan Кабел 7. Нова MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза не само поддршка К линија дијагностицира и МОЖЕ да АВТОБУС,но, исто така, UDS дијагностицира протокол.Ви благодариме за вашето разбирање.Ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката ,пакувањето, цената,извоз и даноци.Ве молиме изберете ЕМС. Поддршка Офлајн и Онлајн Програмирање, Ако Сакате да го Направите Онлајн, ве Молиме да се Купи Оваа Онлајн SCN Кодирање Услуга
најнов софтвер во 320gb hdd
CF19 лаптоп со екран на допир од втора рака
360degree ротација
90% нови
1) Мулти-Јазици
Англиски, Кинески, Чешки, Дански, Германски, Грчки, Spainsh, Фински, Француски, Унгарски, Италијански, Јапонски, Корејски, Холандски,Полски,Португалски,Романски,Руски,Српско,Словачки,Словенечки,Шведски, Турски
Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечински такса.

Карактеристики на предлогот

Име На Модел:
mb ѕвезда c5
Специјални Функции:
WIFI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Тежина:
7kg
моќност:
5w
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
43inch
Тип На Објект:
Механички Тестери
Објектот Ширина:
34inch
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Објектот Должина:
34inch
Напон:
12v 24v
Електронски:
Yes
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
1 година

Купувачи како што избираат