.

.

Расположливиот Пластична Маса Крпа Среќен Роденден TableCover Tablecloth Торта Водоотпорен За Деца Роденден Декорација 180*108cm

Расположливиот Пластична Маса Крпа Среќен Роденден TableCover Tablecloth Торта Водоотпорен За Деца Роденден

Оценка на посетителот:

DEN 97.00 -6 %
DEN 102.72
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : пластични Siz e : 180*108cm Количина : 1 buc Пакување : 1pcs/opp вреќа
Хартија може да имаат малку збрчкана,ако умот,да не го купуваат. Може да имаат малку боја различни со различни компјутер,ако умот,да не го купуваат.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И ќе треба да плати дополнителни
такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни
со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
RainLoong
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Tablecloths
Број На Модел На:
RTC-62
is_customized:
Yes
Шема:
Храна,Број,Писмо
Повод:
Роденден Партија,Партија
маса крпа големина:
180*108cm
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат