.

.

Oxiuly Нерегуларни Мрачно Цветни Печати Партија Работа Жените-Линија Фустан ОЛ Канцеларија Коленото Должина V Деколте, Краток Ракав Гроздобер Облека

Oxiuly Нерегуларни Мрачно Цветни Печати Партија Работа Жените-Линија Фустан ОЛ Канцеларија Коленото Должина

Оценка на посетителот:

DEN 760.00 -26 %
DEN 1026.72
Залиха
Достапно за нарачка


Драг пријател Ние сме сега нормално за работа. Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што може.
Информации за производот Материјал : Полиестер Боја : 2 бои, Големина : S/ M/ L /XL /XXL Информации :
*100% Сосема Нов фустан се направи од страна на нашите училишта на фабриката .Со добар квалитет и подобра изведба.
* Ова е многу популарна и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
*видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инчен
* Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.
Answer : ___________________________ Note : Сите се облекуваат слика е 100% вистински .

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
V Деколте
Број На Модел На:
OX233
Бренд Име:
oxiuly
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Наметка Ракави
Половината:
Природни
Декорација:
Патентите
Материјал:
Полиестер

Купувачи како што избираат