.

.

5D Diy Круг Дијамант везови Narcissus 5pcs Мулти-слика Комбинација дијамант сликарство Крстот Бод Кристал оркестарот

5D Diy Круг Дијамант везови Narcissus 5pcs Мулти-слика Комбинација дијамант сликарство Крстот Бод Кристал оркестарот

Оценка на посетителот:

DEN 1195.00 -40 %
DEN 1991.04
Залиха
Достапно за нарачка

Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.Вие само треба да го залепите дијамант од соодветната област правилно. Тоа, исто така, одговара за неколку момци за да се заврши. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет.

Карактеристики на предлогот

Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Купувачи како што избираат