.

.

ANJIRUI Слушалки Влошки Замена поставува 50 60 70 80 90 100 105 110MM Протеини Кожа Меморија Слушалка Случај Сунѓерот Покрие Earmuffs

ANJIRUI Слушалки Влошки Замена поставува 50 60 70 80 90 100 105 110MM Протеини Кожа Меморија Слушалка Случај

Оценка на посетителот:

DEN 504.00 -25 %
DEN 671.52
Залиха
Достапно за нарачка

ANJIRUI Слушалки Влошки Замена поставува 50 60 70 80 85 90 100 105 110 MM Протеини Кожа Меморија Слушалка Случај Сунѓерот Покрие Earmuffs
Боја, големина, ве молиме оставете порака: Браун 045 MM, Браун 050 MM, Браун 055 MM, Браун 060 MM, Браун 065 MM, Браун 070 MM, Браун 075 MM, Браун 080 MM, Браун 085 MM, Браун 090 MM, Браун 095 MM, Браун 100 MM, Браун 105 MM, Браун 110 MM

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Тип На Објект:
Уво Влошки
Бренд Име:
AnjiRui
Број На Модел На:
BROWN001
Материјал:
кожа
Големина:
50 60 70 80 85 90 100 105 110MM
Материјал:
Вистинска Кожа
Големина:
50-110mm
Боја, големина, ве молиме оставете порака:
50 60 70 80 85 90 100 105 110MM
Применливи производи:
слушалки

Купувачи како што избираат