.

.

Црна Сјајна Кристали Bodysuit Дијаманти Светкавиот Headpiece Облека Секси Фаза Облека За Жени Костим Роденден Го Прослави Танц Носат

Црна Сјајна Кристали Bodysuit Дијаманти Светкавиот Headpiece Облека Секси Фаза Облека За Жени Костим Роденден

Оценка на посетителот:

DEN 3600.00
Залиха
Достапно за нарачка

Топ Продажба На Производи Опис На Производот
Вистински слики
Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина , ние ќе ви испратиме најдобри големина за да ви одговара. За превозот Ние брод за излез на стоки во рамките на 7days од приемот на вашата исплата, и ќе им понуди следење на број. Ако сакате да ги примате во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS 7-10 дена DHL 3-7 дена Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашиот производ, pls ни остави позитивен фидбек, ако не сте задоволни, мора да контактирате со нас во рок од 5 дена откако ќе го добие тоа, затоа што сите наши производи се посебни користат за фаза шоу, ние canot прифати врати по една недела, затоа што некој може да го користат тоа веќе.

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Број На Модел На:
црна облека
Тип На Објект:
Xinjiang Танц Костим
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
ZIPPIDY
Стил:
секси фаза pary носат фустан
ОДГОВАРА ЗА:
пејачка, танчерка, DJ бар шоу, ноќен клуб, фаза
Тип:
Bodysuit
Големина:
Free fit S-XL
Повод:
пејачот дс танчерка DJ покаже ноќен клуб матурска партија фаза носат перформанси

Купувачи како што избираат