.

.

Зелена 32 Pin машки&женски Инструмент приклучокот,Б5 приклучокот,Авто Масло за гас модифицирани компјутер PC connector за Tyco за ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW итн.

Зелена 32 Pin машки&женски Инструмент приклучокот,Б5 приклучокот,Авто Масло за гас модифицирани компјутер PC

Оценка на посетителот:

DEN 530.00 -8 %
DEN 576.00
Залиха
Достапно за нарачка


Зелена 32 Pin машки&женски Инструмент приклучокот,Б5 приклучокот,Авто Масло за гас модифицирани компјутер PC connector за Tyco за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди BMW итн.

Карактеристики на предлогот

Пакет:
1 СЕТОВИ, 3 СЕТОВИ, 10 СЕТОВИ, 50 ГРУПИ
Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
1J0 972 977/ DJ7328-0.6-11
Pin/патот/core:
32
Тип:
Инструмент приклучокот, Б5 приклучокот,Авто модифицирани компјутер конектор за tyco
Примена:
За ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW итн.
Пол:
машки и женски
боја:
Зелена

Купувачи како што избираат