.

.

Жените Џемпер Рамо самодоверба Модели Џемпер Најновите Популарни Стил Џемпер Збор Јака Тенок Мода Џемпер SW659

Жените Џемпер Рамо самодоверба Модели Џемпер Најновите Популарни Стил Џемпер Збор Јака Тенок Мода Џемпер SW659

Оценка на посетителот:

DEN 834.72
Залиха
Достапно за нарачка


Жените Џемпер Рамо самодоверба Модели Џемпер Најновите Популарни Стил Џемпер Збор Јака Тенок Мода Џемпер SW659
Овој џемпер имаат само една големина,тука е големината информации :
биста : 80см должина : 50cm ракав : 50cm
Предлагам Тежина : не повеќе од 70kg.
Известување : Поради различни мерење начин, pls дозволете 2-3 cm грешка.

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Памук
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
OLGITUM
Број На Модел На:
SW659
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Акрилик,Памук
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Стил:
Streetwear
Затворање Тип:
Никој

Купувачи како што избираат