.

.

50PCS/МНОГУ SM2082D SM2082 ДА-252 ЛИНЕАРНА ПОСТОЈАН СТРУЈА ДИСК

50PCS/МНОГУ SM2082D SM2082 ДА-252 ЛИНЕАРНА ПОСТОЈАН СТРУЈА ДИСК

Оценка на посетителот:

DEN 360.00 -5 %
DEN 378.24
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BUW
Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели
тековната:
10A
Додаток Тип:
конектор за додатоци

Купувачи како што избираат