.

.

beibehang Обичај фото позадина големи фреско дијаманти мека торба фантастична цвет луксузни позадина ѕид de papel parede став qua

beibehang Обичај фото позадина големи фреско дијаманти мека торба фантастична цвет луксузни позадина ѕид de

Оценка на посетителот:

DEN 734.00 -49 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка

(ширина и висина) . Ширина и висина.Благодарам u така многу.
Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Не ѕидот налепници. Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 3 s quare метар =3pcs .76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . Купувачот цел различна количина.

Карактеристики на предлогот

Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
15852807
Стил:
Пастирски
тапети за ѕидови:
контакт хартија
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат