.

.

210pcs/многу 2mm 40 Pin 1x40 1*40 Женски Еден Ред Pin Насловна Лента pin насловот Бесплатен превозот

210pcs/многу 2mm 40 Pin 1x40 1*40 Женски Еден Ред Pin Насловна Лента pin насловот Бесплатен превозот

Оценка на посетителот:

DEN 1714.56
Залиха
Достапно за нарачка


2mm 40 Pin 1x40 1*40 Женски Еден Ред Pin Насловна Лента pin заглавие
(мм)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
MCIGICM
Број На Модел На:
2mm pin заглавие

Купувачи како што избираат