.

.

Тренди Модни Жените Турски Обетки Шупливи Од Вештачки Камен Precioso Collares Max Brincos Гроздобер Накит Feminino Bijoux

Тренди Модни Жените Турски Обетки Шупливи Од Вештачки Камен Precioso Collares Max Brincos Гроздобер Накит Feminino

Оценка на посетителот:

DEN 225.00 -7 %
DEN 241.44
Залиха
Достапно за нарачка


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен Легура Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
3029
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
sunspice ms.
Стил:
Ретро Турски
Earring:
Капка earring
Материјал:
Легура

Купувачи како што избираат