.

.

2017 Зима Девојки Облека Поместена Јакна деца Девојка Маскирани Грб се Згусне и Топло, Долго Флорални Памук Cashmere-Поместена Облека ZFD003

2017 Зима Девојки Облека Поместена Јакна деца Девојка Маскирани Грб се Згусне и Топло, Долго Флорални Памук

Оценка на посетителот:

DEN 1075.00 -16 %
DEN 1279.68
Залиха
Достапно за нарачка


1) Големина информации
2) Големина на ветер
3) информации за Производот Стил : Деца девојки СТП Поместена јакна Пополнување : Долу памук Сезона : зима Боја : Темно сина, беж Производ индекс : Тенок : стандардна Дебелина : дебела еластичност : микро еластичност Топлина:силна Мекост : мека
4) Производот се покаже
5) Исплата& превозот и повратни информации

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 13T, 3T, 4T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Стил:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
0.6kg
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Кашмир,Најлон
Одредување На Содржина:
100%
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
ZFD003
Декорација:
NO
Пополнување:
Памук

Купувачи како што избираат