.

.

S M L Овална Ратан Тесто Бесплатен Кошница Леб За Докажување Цветаат Кошница Banneton Brotform Печење Алатки

S M L Овална Ратан Тесто Бесплатен Кошница Леб За Докажување Цветаат Кошница Banneton Brotform Печење Алатки

Оценка на посетителот:

DEN 292.00 -29 %
DEN 410.88
Залиха
Достапно за нарачка


Спецификации :
1. употреба : специјално за Европски стил леб бесплатен кошеви, производ површината ќе имаат убави геометриски фигури, концизен и жива
2. материјал : ратан
3. димензии(прибл.) :
S : 15* 8 * 5cm/5.91 * 3.15 * 1.97 во,
М : 21 * 15* 8cm/8.27 * 5.91 * 3.15 во,
L : 28 * 14 * 8cm/11.02 * 5.51 * 3.15 во (не се мали грешки во прирачник за мерење)
4. пакување : OPP вреќа пакување
5. забелешка : Овој производ е рачно изработени, тоа ќе има мирис на ратан себе во почетокот на користење, ве молиме чувајте го вентилирани, оваа појава ќе се подобри по време
Пакување листа : 1 * леб кошница
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.
Ние само брод потврдените адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Пошта е за стоки подолу 2kg.Генерално, тоа ќе потрае 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго).
Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас и да платат за DHL/Федекс/Aramex итн.
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел.
3. Било кој квалитет на proble, ве молиме прво контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви ги даде најдобрите решенија.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

боја:
S, M, L
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
бесплатен кошеви
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Инсерти
Бренд Име:
AIHOME
Материјал:
Ратан
Функција:
Banneton
feature2:
banneton brotform
Feature3:
Леб Бесплатен Докажување Ратан Кошница Леб
Обликот:
овална
Feature4:
леб цветаат кошница
feature5:
леб за докажување кошница
feature6:
Banneton кошеви
feature7:
Brotform
feature8:
ратан кошница

Купувачи како што избираат