.

.

Секси транспарентен зелена со бела Латекс кејп со копчиња на предната Краток Гума Облека Gummi грб Сечење на Врвот кошула големина XXXL SY-054

Секси транспарентен зелена со бела Латекс кејп со копчиња на предната Краток Гума Облека Gummi грб Сечење на

Оценка на посетителот:

DEN 3644.00 -5 %
DEN 3835.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас пред пратката, и да ја напуштат финалниот адреса со цел страна преку порака.
Да ги отстраните вашите облека, го следат истиот овој 'се повлече и промена" метод да се отстрани облека со внимание.
Секогаш чувајте латекс облека во темно место (тоа е многу добра идеја да се откажам од нив внатре црна пластика одбие торба!). (Можете да ни e-mail на слика или на скица и ние може да се направи совршен работи за вас. Рака прилагодени треба да ви биде наплатено повеќе ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници.
ПОЛИРАЊЕ :
Полски латекс облека или во прав лесно пред зачувување, за да се спречи облека држат до себе.
Наместо грабање латекс материјал се со вашите прсти, со што се зголемува веројатноста за напуштање прст indentations или предизвикувајќи штета на вашиот облека, го користите вашиот цела рака да се повлече на облека. *** Од 2008 година, ние се специјализираат во R&D, маркетинг на латекс производ. Пад на Превозот поддршка, треба да ја оставиме точна испорака детали во ред. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или Неутрални повратни информации, ние може да работат заедно за да го решат секој спор. Ја користите вашата рака да се префрлат на латекс и постепено shift додека облека е во место, правилно и ќе се чувствуваат удобно.
ЧУВАЊЕ :
Имајте латекс облека надвор од сончева светлина и секогаш сува нив од дома и да се далеку од извори на светло како што се windows. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
Вашиот нов латекс облека ќе остане во добра состојба и да им даде многу години на уживање ако се грижеле внимателно.
Забелешки :
1. И ние сме само полнење 10% доплата за MTM облека, поголеми од 2 XL ќе привлечат 20% доплата, поголем од 4 XL ќе привлечат 30% доплата.
ВАЖНО
Не дозволувајте светлина бои за да дојде во контакт со бакар базирани на предмети (пари, накит - некои накит се појави сребро, но содржи бакар-core), бидејќи тоа ќе дамка многу лошо. Ако не можете да најдете соодветен еден за себе, можеме да го направиме тоа ако може да се обезбеди фото и големина на нас. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Paypal, Western Union плаќање.4 mm Ние сме фабрика само.
Како да се Носат Латекс облека
СТАВАЊЕ НА :
Влечење на латекс облека – која се стреми да биде тесна и удобно се вклопуваат – може лесно да се оштети, оставајќи постојан прст знаци, се протега, или дури и rips и солзи, во материјалот.
Латекс не како што се нафтата, па не тријте го латекс облека со тоа или ќе им дозволи да дојде во контакт на било кој начин (чисти раце се секогаш добра идеја!). Ако сакате наплата или замена, ве молиме бродот назад пакет во 7 дена откако ќе прими пакет и пакет во добра состојба. Употреба како многу бебе во прав или смазка како се чувствувате вие треба; вишокот секогаш може да биде суспендиран за исклучување, како што е потребно. Ние можеме да понудиме конкурентна цена и брза испорака време и добро се вклопуваат рака прилагодени латекс производи.
Никогаш не се изложуваат на вашата облека да гол пламен оган и како гума изгореници.) *** Копија од нашите слики на работилница без дозвола од нас е незаконско. Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. Ако сте задоволни од нашите производи, ние ќе бидат благодарност што ќе ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
SY-054 латекс кејп гума грб Bolero Сечење на Врвот палто јакна
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Две начин се водат
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Слатка
Јака:
Стенд
Материјал:
Латекс
Боја:
транспарентен зелена и бела
Материјал:
100% чист природен латекс лист (рачно изработени Залепени paneled)0.4 mm дебелина
Големина:
customized adjustable XS S M L XXL XXXL plus size
За:
Жените(Ladygirls/господа/маж/жена/хероина/женски/Унисекс/Возрасни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Купувачи како што избираат