.

.

DJ4355-1 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина

DJ4355-1 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија

Оценка на посетителот:

DEN 2076.00 -6 %
DEN 2208.00
Залиха
Достапно за нарачка


Модел:DJ4355-1
Материјал повеќе : месинг H62 Y / 0.7
Дебелина : 4.0-6.2
Боја : светло калај
Минимален Пакет : 1000 КОМПЈУТЕРИ

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
DJ4355-1
боја:
Светла калај
Пол:
Женски / Машки
Тип:
DJ4355-1
Име:
терминал
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Материјал Наука:
Дувачкиот
materical:
H62Y / 0.7
Дебелина:
4.0-6.0

Купувачи како што избираат