.

.

5Pcs Бебе Брадавица Сунѓерот Чиста Четка Teat Teapot Млазницата Spout Цевка Чистење #HC6U# Пад на превозот

5Pcs Бебе Брадавица Сунѓерот Чиста Четка Teat Teapot Млазницата Spout Цевка Чистење HC6U Пад на превозот

Оценка на посетителот:

DEN 46.00 -24 %
DEN 60.48
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Сунѓерот+Пластични Боја : Како на сликата шоу
Функција :
Тоа нема да остави нула до шишето.
Брадавица-форма четка за чистење на брадавица.
За бебе шише брадавица, teapot, млазницата, spout и цевка. Големина : Како на сликата покаже Кол : 5 Pcs
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Пакетот вклучува : 5 Pcs x Бебе Брадавица Сунѓерот Чиста Четка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Бебе Шише
Стил:
Рака
Материјал:
Пластични
Димензии:
видете информации
Бренд Име:
YAS
Број На Модел На:
Шише Четки

Купувачи како што избираат