.

.

Гроздобер Черепот Дизајн Cufflinks Mens Кошула Ткаенината Линкови Бизнис Свадба Младоженецот Подарок

Гроздобер Черепот Дизајн Cufflinks Mens Кошула Ткаенината Линкови Бизнис Свадба Младоженецот Подарок

Оценка на посетителот:

DEN 101.00 -20 %
DEN 125.76
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Многу уникатен и забава ткаенината линкови. Тие се супер сјајните и ќе се фати на вниманието на сите, без да се gaudy. Ова се неверојатни ткаенината линкови кои се направи прекрасен подарок за себе или некој близок. Убав подарок за една љубов еден на годишнината,свадба,роденден,Божиќ,денот на таткото. Спецификации : Прилики : Свадбена, Бизнис, Банкет, Празникот, итн. Карактеристики : Луксузен Стил, Едноставен Дизајн, Совршен Подарок. Материјал : Бакар Димензија : стан.2cmx2cm/0.79"x0.79" Главна Боја : Сребро+Црна Количина : 1 Пар Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Пар x Mens Cufflinks (без мало пакет)

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JAVRICK
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E15E
Обликотшема:
како се покаже слика
Материјал:
Бакар

Купувачи како што избираат