.

.

Бела Симулирани Бисер Pendant Двојно Синџири 8 Заеднички Сребрени Златни Anklets за Жени

Бела Симулирани Бисер Pendant Двојно Синџири 8 Заеднички Сребрени Златни Anklets за Жени

Оценка на посетителот:

DEN 52.00 -6 %
DEN 55.20
Залиха
Достапно за нарачка


Големина е околу S : 19+6cm L : 22+6cm
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 95% 5%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JL0009
is_customized:
Yes
Должина:
22 cm
Бренд Име:
SinoSanye
Обликотшема:
Геометриски
цена:
Трговија на големо
Пад на превозот:
Поддршка

Купувачи како што избираат