.

.

Есен Маскирани Јакни 2017 Секојдневен Топло Жените Pullover Палта Плус Сомот Дебели Печати Писмо Outwear Зима Плус Големина Паркови YP0672

Есен Маскирани Јакни 2017 Секојдневен Топло Жените Pullover Палта Плус Сомот Дебели Печати Писмо Outwear Зима

Оценка на посетителот:

DEN 864.00 -49 %
DEN 1692.96
Залиха
Достапно за нарачка


Есен Маскирани Јакни 2017 Секојдневен Топло Жените Pullover Палта Плус Сомот Дебели Печати Писмо Outwear Зима Плус Големина Паркови YP0672
Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо - M 114 58 45 63 - L 118 60 46 65 - XL 122 62 47 67 - 2 XL 126 64 48 69 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
YP0672
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Тип:
Лабава
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
ASRQXJM

Купувачи како што избираат