.

.

Сопствени 3D големи mural,убава фантазија темни облаци на дрво патот што води до сината куќа,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Сопствени 3D големи mural,убава фантазија темни облаци на дрво патот што води до сината куќа,дневна соба ТВ

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D големи mural,убава фантазија темни облаци на дрво патот што води до сината куќа,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Топлинска Изолација
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT13737431
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат