.

.

Сопствени 3D мурали, Зима, снег тигар de papel parede,хотел со ресторант дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Сопствени 3D мурали, Зима, снег тигар de papel parede,хотел со ресторант дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D мурали, Зима, снег тигар de papel parede,хотел со ресторант дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
g
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат