.

.

10pcs Сауна/Swimming/Фитнес/Фитнес RFID Електронски шкафче во вратата брава со 13.56 mhz F08 чип master key card

10pcs Сауна/Swimming/Фитнес/Фитнес RFID Електронски шкафче во вратата брава со 13.56 mhz F08 чип master key

Оценка на посетителот:

DEN 5280.00
Залиха
Достапно за нарачка


10pcs Сауна/Swimming/Фитнес/Фитнес RFID Електронски шкафче во вратата брава со 13.56 mhz F08 чип master key card
Стил : FR205 (1pcs Master key card +USB линија)
Спецификации
Материјал : Пластика
Боја : сребро,злато
Големина : 90*45 MM
картичката type : Fudan s50 на унодц/МФ s50 на унодц картичка/wristband/хривнија
Моќност тип : четири 1.5 v алкални батерии (со надворешно напојување)
На животниот век на батеријата : повеќе од 15 месеци
Статички потрошувачка на енергија : 15000 V, информациите не ќе бидат изгубени под.
Силни електрични пречки и тоа може да се работи постојано.
Примена :
Сауна/Swimming/Фитнес/Одморалиште/Хотелска Соба,канцеларија вратата и така натаму
1.Friendly интерфејс,лесно ракување
2.Интегриран дизајн,лесна инсталација
3.Елегантна,безбедност и издржлив
4.Работа постојано
ефикасноста карактеристики
1.Екипа челик, како органска целина изградба, може да плоча од сите видови на бои, убави, цврсти, издржливи во употреба.
2.Целосен автоматски прекинувач-кутија, без ротирачки рачка, лесен, едноставен.
3.Силни електрични пречки и тоа може да се работи постојано.
4.Може да го користите батеријата за снабдување со енергија, со низок напон аларм функција
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Се направи сте задоволни
со нашето решение.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот кој RFID носи.

Карактеристики на предлогот

боја:
Злато, Сребро.
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Ветер:
Никој
Бренд Име:
GZFRZN
Број На Модел На:
FR-кабинет за заклучување
Материјал:
Пластични
Тип на картичка:
МФ s50 на унодц/F08 wristband копче картичка
Моќност Тип:
четири 1.5 v алкални батерии
Големина:
90*45MM
боја:
Злато Сребро.
Инсталација:
кабинет вратата
моќност:
Сува Батеријата
Име на производ:
RFID кабинет кодот
Тип:
FR205
Примена:
Сауна/Swimming/Фитнес/Одморалиште/Хотелска Соба,канцеларија вратата и така натаму

Купувачи како што избираат