.

.

beibehang Обичај кат сликарство 3D оган гори стерео бања дневна соба самолепливи подни плочки да се подготви de papel parede

beibehang Обичај кат сликарство 3D оган гори стерео бања дневна соба самолепливи подни плочки да се подготви

Оценка на посетителот:

DEN 878.00 -39 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка

Треба да се цел Количество : 5
Земете На Гласачките Места :
Тоа е еден вид на обичај ПВЦ самолепливи водоотпорен анти-лизгање mural позадина .ве молиме да ни каже. Ве молиме додадете екстра 0.

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1 M2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
15641652
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Винил Позадини

Купувачи како што избираат