.

.

S590 Стакло Големина:24+24Фит За Мерцедес Benz C-Класа W204(2013-2014)Wiper стојат Limpador de para brisa Essuie захаросан

S590 Стакло Големина:24+24Фит За Мерцедес Benz C-Класа W204(2013-2014)Wiper стојат Limpador de para brisa Essuie

Оценка на посетителот:

DEN 872.00 -21 %
DEN 1103.52
Залиха
Достапно за нарачка

Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Одлуката на нас е финалето.Предмети се испраќаат само по уплата. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Вашиот плаќаат за цел ќе се третираат како вашата потврда на податоци.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да го прогласам за тоа како пониска вредност како што треба. ПЛАЌАЊЕ : 1.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се најде било кој додаток или други производи што сакате.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел. ПОВРАТНИ информации : 1.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Ви благодариме!
За Мерцедес Benz C-Класа W204
Година : 2013-2014 година
Возачот Големина : 24"(600 MM)
Патникот Големина : 24"(600 MM)
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) Производ Детали
Wiper распаѓање мапа
Ленти Заштитник
процесот на производство и производ во согласност и флексибилни
Динамичен дизајн
Притисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стакло
Интерфејс Тока
основата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврста
Сите сезона перформанси
Безбедност Чистота Тишина
Производ Ефект
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат. ТЕРМИНИ : 1. HK регистрирани воздухопловната : Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни.
!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел.Испорака време.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини. За испорачување непречено и брзо. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина.Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до. ПРЕВОЗОТ : 1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.4 MM или 25ММ)
Инсталација
Ваквите контакти се инсталирани на истиот начин
Packge
Пакување со високо квалитетен воздух Балон колона торба Нашата Компанија
Купување Упатство ПРЕД ЦЕЛ :
1.

Карактеристики на предлогот

Објектот Должина:
LHD, OPPOSITE WIPE, RHD
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Специјални Функции:
избрише дождот и водата на ветробранот
Бренд Име:
JOYVIEW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
S590
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Мерцедес-Benz C-Класа-Година:
2013
Мерцедес-Бенц Модел:
C-Класа
Објектот Тежина:
0.6kg
Големина:
24+24(ИНЧЕН)
делови:
бришачите
Автомобилот Целосно Име:
За Мерцедес Benz C-Класа W204(2013-2014)
адаптер:
Специфични
Функција:
Bracketless
природата:
Автомобилската дел
Природни:
автомобил додаток
Автомобил Производител:
За Мерцедес-Benz C-Класа W204
Година:
2013-2014 година

Купувачи како што избираат