.

.

24pcs Црна Балерина Ковчег Нокти Лажни Нокти Целосно Покривање Рамна Форма на доградба на Акрилни Нокти Совети Вештачки Нокти Лажни Нокти Fuax Ongles

24pcs Црна Балерина Ковчег Нокти Лажни Нокти Целосно Покривање Рамна Форма на доградба на Акрилни Нокти Совети

Оценка на посетителот:

DEN 45.00 -14 %
DEN 52.32
Залиха
Достапно за нарачка

24pcs Црна Балерина Ковчег Нокти Лажни Нокти Целосно Покривање Рамна Форма на доградба на Акрилни Нокти Совети Вештачки Нокти Лажни Нокти Fuax Ongles
ве молиме проверете други дизајн во нашата продавница. ви благодариме
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
ноктите во едноставни пакет.
Пакет :
24pcs нокти во една едноставна пакет

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
целосна покрие лажни нокти совети
Големина:
Flat end Coffin Nails
Количина:
24pcs/set
Должина На Ноктите:
Долго
Ноктите Ширина:
Нормално
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Купувачи како што избираат