.

.

5 Компјутери/многу , Нови Микро Dock Конектор Приклучок за Полнач Одбор За HuaWei Google Nexus 6P Полнење преку USB Порт Flex Лента

5 Компјутери/многу , Нови Микро Dock Конектор Приклучок за Полнач Одбор За HuaWei Google Nexus 6P Полнење преку

Оценка на посетителот:

DEN 1003.20
Залиха
Достапно за нарачка


5 Компјутери/многу , Нови Микро Dock Конектор Приклучок за Полнач Одбор За Hua Wei Google Nexus 6 P Полнење преку USB Порт Flex Лента
1). Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред брод.
2). Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се осигура безбедноста.
3). Палета на производи : Широк Спектар на Резервни делови за мобилен телефон се достапни, Најдобар Квалитет Најдобра цена.
4). Производ состојба : Во акции за да се обезбеди promp испорака.
5). Инсистираат не : Ние ќе го споделам и ажурирање со вас најновите информации за мобилен телефон резервни делови
6). Pciture Покажуваат : Се слика Со Moblie Телефон , Покажуваат производ на автентичноста
Детална Слика :
Почитувани купувачот , ве молиме обрнете внимание на тоа пред да го поставите цел :

Ве молиме comfirm вашиот контакт име , адреса , поштенски код и тел број внимателно откако ќе се направи со цел , спротивно на тоа , можно е дека не може да ја прими стоката .
Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не може да се следи по предмети лево Кина. Ако не можете да го прифати тоа , ве молиме изберете Aliexpress Стандард превозот или Epacket , на друг начин , но треба да плаќаат за превозот цена
По Serivice
1. Ако постои било каков проблем кога ќе можат стоката , ве молиме да не се отвори спорот , контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот .
2. Како uausl , ( Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и Ali Express Стандард Превозот ) времето за испорака е 16-35 работни дена . Ако доаѓа со посебни околности ( Празници , политика на вредноста , царинските , оддалечена област и така натаму ) , тоа ќе биде одложен .
3. Заштитата време е 60 дена ( неколку земјата е 90 дена ) во Aliexpress . Ако заштитата време е за да се заврши и да не ја прими стоката , ве молиме контактирајте со мене , постојат три начини јас може да ви помогне да : a. Продолжување на заштита на време . б. Испраќање на стоката . в. наплата на пари .

Карактеристики на предлогот

дизајн:
Бар
Бренд Име:
JIARUILA
Број На Модел На:
За Huawei Google Nexus 6P
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Контрола На Квалитет:
Тестирање Пред Превозот
Warramty:
6 МЕСЕЦ

Купувачи како што избираат