.

.

38mm Сина керамички рамки бел означува вметнете за 40mm под види

38mm Сина керамички рамки бел означува вметнете за 40mm под види

Оценка на посетителот:

DEN 710.00 -13 %
DEN 816.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис :
Големина : надворешниот дијаметар : 38mm ;
Внатрешноста дијаметар : 30.8 мм;
Боја : Сина види рамки со жолта броеви;
Светлечки знаци Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal .

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Види Лица
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
30
Функција:
No
Број На Модел На:
S
Dial Дијаметар:
38mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Состојба:
Нова без ознаки
Пол:
Мажи
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Купувачи како што избираат