.

.

Топла продажба За Asus Кабел X66IC K61IC K51IC K51IO K70IO 1422-00HA0AS Екран линија Работа И Целосно тестирани

Топла продажба За Asus Кабел X66IC K61IC K51IC K51IO K70IO 1422-00HA0AS Екран линија Работа И Целосно тестирани

Оценка на посетителот:

DEN 403.20
Залиха
Достапно за нарачка


Топла продажба За Asus Кабел X66 IC K61 IC K51 IC K51 IO K70 IO 1422-00 HA0 AS Екран линија Работа И Целосно тестирани

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
SAMXINNO
Број На Модел На:
K70IO
Тип:
Конектори

Купувачи како што избираат