.

.

2017 Цврст Стомак Танцување Сечење на Врвот долг Ракав Секси Стомак Танц Облека Блузи, За Жени Танчерка Костим Циганска Перформанси

2017 Цврст Стомак Танцување Сечење на Врвот долг Ракав Секси Стомак Танц Облека Блузи, За Жени Танчерка Костим

Оценка на посетителот:

DEN 991.20
Залиха
Достапно за нарачка


М биста 78-88cm;должина 33cm;тежина 40-50kg
L биста 82-92cm;должина 34cm;тежина 50-60kg
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ ______________________________________________________ Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ ______________________________________________________
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ ______________________________________________________
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации ______________________________________________________
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Polyethersulfone,Ацетат,Акрилик,Lycra,Spandex,Модални,Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DMW433
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Облека Стил:
пеперутка став
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
is_customized :
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Купувачи како што избираат