.

.

HN-25BS Лабораторија за Електро-термички Постојано-temp Микробиолошка Ферментирани Инкубатор Нерѓосувачки Челик Лагер Семе Ртење Кутија 220v 200W

HN-25BS Лабораторија за Електро-термички Постојано-temp Микробиолошка Ферментирани Инкубатор Нерѓосувачки Челик

Оценка на посетителот:

DEN 9024.00
Залиха
Достапно за нарачка


HN-25 BS Лабораторија за Електро-термички Постојано-temp Микробиолошка Ферментирани Инкубатор
Нерѓосувачки Челик Лагер Семе Ртење Кутија 220v 200 W
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Опис :
Име на производ : HN-25 BS Електрични thermostatic инкубатор
Напон : 220 v
Моќност : 200 W
Лагер големина : 25 * 25 * 25cm
Температурата спектар : на собна температура 5 ~ 60 степени
БС : нерѓосувачки челик лагер материјал
Големина : 45 * 45 * 65cm
Тежина : 20 КГ

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
HN-25BS
моќност:
Електронски
Употреба:
електро-греење стои-температура cultivator
Број На Производ:
FC1174
Име:
HN-25BS Електрични thermostatic инкубатор
Напон:
220v
моќност:
200W
Лагер Големина:
25 * 25 * 25cm
Температурата Опсег:
на собна температура 5 ~ 60 степени
BS:
нерѓосувачки челик лагер материјал
Големина:
45 * 45 * 65cm
Тежина:
20KG

Купувачи како што избираат