.

.

Бесплатен превозот 150/200/250/500ml Анти-кражба покрие транспарентен PET пластика шише големо примерок шише течни subpackage шише

Бесплатен превозот 150/200/250/500ml Анти-кражба покрие транспарентен PET пластика шише големо примерок шише

Оценка на посетителот:

DEN 684.00 -8 %
DEN 744.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 150/200/250/500ml Анти-кражба покрие транспарентен PET пластика шише големо примерок шише печат течни subpackage шише
Големи нарачки може да ви даде попуст ,
Ве молиме да се консултирате со клиентите!
ANSWER : ___________________________ NOTE : СИТЕ СТОКИ ЌЕ БИДАТ СПАКУВАНИ СОВРШЕНО ВРЗ ОСНОВА НА НАШЕТО БОГАТО ИСКУСТВО,НО КАКО МНОГУ СТОКАТА Е СТАКЛО И КРШЛИВИ,ПА ВО СЛУЧАЈ ДА ИМА БИЛО КАКВА ШТЕТА КОГА ЌЕ СЕ ПРИМЕНИ НА ПРАТКАТА,СЕ НАДЕВАМ, ЌЕ МОЖЕ ДА ЗЕМЕ СЛИКА И КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС,НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ДЕКА.
За Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.итн
За Превозот :
1. Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. И pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
2. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
За Враќање :
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба,
вклучувајќи кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
За Повратни Информации :
1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ви благодариме за вашата поддршка ! Нашата продавница е

Карактеристики на предлогот

Спецификации:
150ml, 200ml, 250ml, 500ml
боја:
еден пакет 10pcs, еден пакет 20pcs
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
150ml/200ml/250ml/500
Број На Модел На:
0003

Купувачи како што избираат