.

.

6pcs/многу Мулти-Детектор за Откривање Метални Цевки Алатки за Декорација MS6906

6pcs/многу Мулти-Детектор за Откривање Метални Цевки Алатки за Декорација MS6906

Оценка на посетителот:

DEN 6633.60
Залиха
Достапно за нарачка


6pcs/многу Мулти-Детектор за Откривање Метални Цевки за Декорација MS6906
Карактеристики : Применливи ги красат wallboard во домот или бирото. Дрвени столбови и метал студ откривање. Метални цевки за откривање. Детекција на AC напон. LCD динамичен индикација и vocality индикација. Целосно автоматски операција. Предупредување за слаба батерија. Работата на животната средина : 0~50°C 50%RH Спецификација : Откривање deepness Wallboard Дебелина 0~0.5 cm 0.5~2cm Забелешка Дрвен столб/Метал студ > а=3cm 2~3cm не-метал и Метал цевка 6cm 6cm сува Wallboard на AC напон(50~600 V) >а=20cm >а=20cm 4.Quiescent Струја : 5.Големината на телото : 385*93*39mm 6.Net Тежина : 230g Бруто Тежина : 450g 7.Боја Кутија големина : 420*15.7*45mm 8.Пакет Големина : 45*33*42.5 см (20pcs/картон,9kg/картон) Пакет се Вклучени : Единица Тип : парче (без батерија) Пакет Тежина : 0.500 kg (1.10 lb.) Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm (7.87 во x 7.87 во x 7.87 во)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
YunlinLi
DIY Материјали:
Металугрија
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Со LCD Екран Или Не:
No
Број На Модел На:
MS6906
AC Напон:
50-600V
Откривање deepness:
3CM (wodden столб )
Батеријата:
9V батерија (без батерија)
целна:
Метал/wallboard/Дрвени столбови

Купувачи како што избираат