.

.

Транспарентен Силикони Двојно Двострано Лента Налепница За Кола Висока Јачина Нема Траги Лепило Налепница(6mm, 8mm,10мм, 20mm)

Транспарентен Силикони Двојно Двострано Лента Налепница За Кола Висока Јачина Нема Траги Лепило Налепница(6mm,

Оценка на посетителот:

DEN 410.88
Залиха
Достапно за нарачка


Дизајнирани за прилогот на широк спектар на автомобилската екстериер и ентериер, вклучувајќи тело страна украси, claddings, рок панел трим, воланот ракети, браник намали и повеќето други автомобилската уреденост. - Силна лепливоста да автомобилската супстрати. - Времето и автомобил се мијат отпорни. - Confortable. Може да се користи на текстура површини, како што се насликани цемент или тула. - Висока јачина на основни одржува тенок, во согласност обврзници линија. - Лесно лагер ослободување. - Совршен за употреба на LED лента за монтажа на внатрешна или надворешна (вклучени се и бања). - Материјал : Силикон

Карактеристики на предлогот

боја:
6mm x 10metres, 8мм х 10metres, 10мм x 10metres, 20mm x 10metres
Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби
Специјални Функции:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.01inch
Материјал Тип:
PU
Објектот Должина:
10m
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
HUANLISUN
Објектот Тежина:
100g
Име На Модел:
YC-9
Објектот Ширина:
1cm

Купувачи како што избираат