.

.

Дами Мода Кварц Види Жените Кристал Кожа Секојдневен се Облекуваат Жените Гледаат Розово Злато Кристал reloje mujer година montre femme

Дами Мода Кварц Види Жените Кристал Кожа Секојдневен се Облекуваат Жените Гледаат Розово Злато Кристал reloje

Оценка на посетителот:

DEN 669.00 -33 %
DEN 998.40
Залиха
Достапно за нарачка


Плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Shippment времето за Испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции. Гаранција Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција. Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма. Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство. Ние постојано се даде купувачи на повластен корист цена, внимателен честитки, изненадување подарок. Повратни информации Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни.

Карактеристики на предлогот

Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Број На Модел На:
ELMER ВИДИ ЖЕНИ
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
КРАЛОТ HOON
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
7.5 mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Купувачи како што избираат