.

.

Најновите 3D огромни мурали, де parede Papel, модерен минималистички Лили ѕид, хартија, дневна соба и ТВ во спалната соба ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Најновите 3D огромни мурали, де parede Papel, модерен минималистички Лили ѕид, хартија, дневна соба и ТВ во

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Најновите 3 D огромни мурали, де parede Papel, модерен минималистички Лили ѕид, хартија, дневна соба и ТВ во спалната соба ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT13742860
Шема:
Флорални
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат