.

.

2018 Нови Симпатична Бебе Играчки Жирафа Кадифен Играчки За Новороденчињата Мобилност Во Cribbed Приколка Виси Со Rattles ББ Уред Teether

2018 Нови Симпатична Бебе Играчки Жирафа Кадифен Играчки За Новороденчињата Мобилност Во Cribbed Приколка Виси

Оценка на посетителот:

DEN 424.00 -46 %
DEN 784.80
Залиха
Достапно за нарачка


[Спецификација] висока 46 CM [Возраст] 0 месеци или повеќе [Тежина] 0.15 kg [Ткаењето] со користење на различни увезени ткаенини, со нови 100% полиестер влакна додатен, апсолутно никаква штета на бебето. Во согласност со Европскиот и американскиот играчка стандарди за безбедност, најдобар квалитет.
[производ manual] Жолта забележан елени форми, светли бои, со rattles, BB уред, звук хартија, боја прстен, gutta-percha. Елени нозете сите со звук хартија, pinching ќе шумолат; во елени тело rattles; Таму е шефот на прстени, можете лесно може да висат во секое бебе омилено место, во пресрет имаат ББ уред; на нозете и вратот јакна со боја прстен, можете да го искористите вашето бебе рака зафат; Жирафа опашки направени со користење на gutta-percha, некои играчка модели најмногу погоден за бебе млечни фаза, исто така, ох, како и ујп, не пропуштајте ах!

Карактеристики на предлогот

Предупредување:
бебе играчки
Обликот:
Животните
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кадифен
Карактеристики:
Мека,Полнети
Број На Модел На:
Rattles001
Возраст Опсег:
< 3 години,0-12 Месеци,13-24 Месеци
Пакет:
Ги одделува
Големина:
46*14
Бренд Име:
IMIWEI
Димензии:
46*14

Купувачи како што избираат